Alligator Kalibrasyon Geliştirme Programı

NIR kalibrasyonlarını, gıda, tarım ve endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere herhangi bir ürün için kolaylaştırır.Yüksek teknoloji içeren kemometrik algoritmalar, sezgisel bir program paketi, kolay grafiksel kullanımı ile kulanıcıların sağlam ve yüksek performanslı kalibrasyon geliştirmesine yardımcı olur.

MLR, PCA, PLS, Lokal Ağırlıklı Regresyon ve Destek Vektör Makinesi (SVM) dahil olmak üzere çeşitli çok çeşitli regresyon algoritmaları ürünler için en doğru kantitatif kalibrasyonları sağlar.

Ürün popülasyon yapılandırması ile istatistikselfazlalıkolan numuneleri kaldırarak veritabanınızı daha iyi yönetmeye yardımcı olur.

Veritabanı Transfer

Alligator, gelişmiş standardizasyon rutinlerini içerir.Bu sayede bir cihazlar ağındaeşleşmeyi sağlayabilir veya kalibrasyonları farklı enstrümanlardan BlueScientific cihazlarına aktarabilirsiniz.

Diğer NIR cihazlarında toplanmış Spectra dosyalarını doğrudan yazılıma aktarabilir. Aktarılan veritabanı üzerine yeni ürün örnekler sonradan eklenebilir ve devam eden güncellemeler ile birlikte geliştirilebilir.

Bakım

Alligator programı, kalibrasyon modellerinin değerlendirilmesi ve doğrulanması, istatistiksel özet ve outlier tanımlamaiçin tam bir rutin paketi içerir.Yüksek doğruluğa sahip kalibrasyonlar üretmek için geliştirme işlemi sırasında ve doğrulama protokolleri sayesindesüreç kolayca izlenebilir.
Alligatorayrıcaveritabanı için yeni örnekler tanımlamak için en iyi araçları sağlar. Yazılım tek tek bileşenlere odaklanarak, yeni numunelerin sadece gerekli ıslak kimya verileri işlenerekkalibrasyonları inşa etme ve sürdürme maliyetleri minimize eder.

Bir PCA yapısındaki tüm bileşenleri analiz etmek yerine,sadece belirli bileşenler için gerekli olan ıslak kimyasal analizler yapılarakbüyük tasarruf sağlayabilir.

© 2023 Standart Analitik Sistemler Tüm hakları saklıdır.