Tahıl Rutubet Ölçerler
HE 50 – Tahıl için Nem Ölçer

  • Çok kolay kullanım
  • Hızlı ölçüm
  • Yüksek hassasiyet
  • Otomatik sıcaklık düzeltmesi
  • % 30’dan fazla nem için yüksek ölçüm aralığı
  • 14 kalibrasyon dahildir

Tahıl hasatında en önemli önlem için kalite ve hassasiyet.Sahada güvenilir ve kurutma ve istifleme için.

Ölçüm prosedürü:

Ölçüm hücresinin alt bölümüne 9 ml’lik numune yerleştirin. Ölçme hücresinin üst kısmı yerine bir cırcır vida yardımı ile ölçüm hücresini üniteye yerleştirin ve ürünü döner düğmeyi kullanarak seçin. Ölçüm düğmesine basarak seçilen ürün ekranda belirir. HE 50, ölçümü saniyeler içinde tamamlar, sıcaklığı otomatik olarak düzeltir ve ölçüm sonucunu gösterir. HE 50 çok yüksek doğruluk sağladığı için ayarlama gerekmez.

On dört ürün programından dördü HE 50’niz için 200’ün üzerinde mevcut ürün arasından seçilebilir, örneğin kargo, yer fıstığı, milo mısır, yeşil kahve vb. Bu, HE 50’nin tahıl, çimen, sebze ve çiçek tohumları için evrensel bir şekilde uygulanmasına izin verir. Şaraphane ürünleri, seçenek olarak temin edilebilen unlu mamüller için özel hücre ile ölçülebilir.

Ölçüm hücresi:

Tarımsal kullanım için özel olarak geliştirilen ölçüm hücresi, en çeşitli ürünlerin ölçülmesini sağlar. Yeni ölçüm hücresindeki numunenin homojenizasyonu, hassas nem ölçümleri için en iyi koşulları oluşturur. Bu, HE 50’nin geniş bir ölçüm aralığında taze hasat edilmiş tahıl ve diğer ürünler için büyük güvenilirlik sağladığı anlamına gelir.

Sıcaklık ölçümü:

HE 50, sıcaklık ölçümü için de uygundur. Sıcaklık çubuğu (1 m veya 1,5 m) ile bağlantılı olarak, depolanan mallardaki ve tahıl yığınlarındaki sıcaklığı ölçebilirsiniz. Saman ve yem balyalarındaki sıcaklık, saman ve yem için yeni sıcaklık çubuğu ile ölçülebilir. Son derece modern teknolojisinin bir sonucu olarak, HE 50 hizmet vermesi kolay ve uzun bir servis ömrü sunuyor.

© 2023 Standart Analitik Sistemler Tüm hakları saklıdır.