Phoenix SL Autosampler

Phohenix SL serisi autosampler kullanımı için tasarlanmış NIR endüstrisinde ardışık çoklu numune analizi yapabilentek cihazdır. Basit ve sağlam tasarımı ile, çok sayıda numune girişi olan laboratuvarlar için yüksek verim sağlayan, ideal NIR numune otomatik örnekleyicisidir.

Entegre RFID Okuyucu/Yazıcı

NIR cihazı 5, 30 ve 50 kap kapasitesi için konfigüre edilebilir. Dijital kayıtlı numunelerin birbiri ile karışması mümkün değildir. Farklı ürünleri çoklu şekilde karusel içine yerleştirip istenilen kalibrasyonla okutmak mümkündür. Sistem barkod okuyucularla uyumludur ve RFID etiketleri tekrar kullanılabilir.

Phoenix Numune Karuseli

NIR karusel sistemi kullanıcıların her yüklemede tutarlı sonuçlar alması ve kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Dahili dalgaboyu ve fotometrik referans standartları ile cihaz performansı her zaman üst seviyededir. Entegre RFID yazma/okuma sistemi ile kaplar numuneye göre programlanır.

Phoenix Sideloader ile Yüksek Yatırım Kazancı

İleri mühendislik tasarımı ile yüksek doğruluk sağlayarak kaliteyi yükseltir ve en iyi ürünlerin üretilmesine yardımcı olur. Kullanıcı refakati olmadan iş yükünü hafifletir, maliyetleri azaltır, analiz kapasitesini arttırarak işletme karını yükseltir.

© 2023 Standart Analitik Sistemler Tüm hakları saklıdır.